המערכת נטענת...

באקספלורר ייתכן שהאתר לא יעבוד

מה זה עושה?

מציג את גליון הציונים בצורה נוחה, ומאפשר לבדוק בזריזות השפעה של שינויים עתידיים בציונים על הממוצע. בהמשך אולי יתאפשר גם לבדוק אוטומטית איזה קורסים חסרים כדי להשלים תואר, לתכנן סמסטרים קדימה וכו'...

פרטיות? אמינות?

אין מדובר במערכת רשמית של הטכניון אלא ביוזמה פרטית.

עד כמה שאני יודע - המידע לא נשמר על השרת, ולמעשה אפילו לא מועבר אליו - כל העבודה מתבצעת אך ורק אצלך על המחשב. עם כל זאת - תוכנית זו מופצת בתקווה שתהיה שימושית אבל בלא כל אחריות; בלא אפילו אחריות משתמעת למסחריות או התאמה לשימוש מסוים. ראו את הרישיון הציבורי הכללי של גנו לפרטים נוספים.

זה לא עובד!

כרגע מדובר בגרסת בטא - כלומר זה כנראה עובד לא רע, אבל למעשה המערכת נמצאת עדיין בשלבי פיתוח. אני אשמח לקבל פידבק, דיווחי באגים ובקשות - אבל קחו בחשבון שזה עדיין סוג של "מגרש ניסויים".

ייתכן שחלק מהבעיות נובעות מחוסר תאימות של אקספלורר - מי שמשתמש בו מוזמן לנסות עם פיירפוקס, כרום, אופרה או כל דפדפן אחר. אם יש בעיה אחרת עם משהו שעבד לפני כן אני מן הסתם עושה שינויים בקוד - נסו שוב בעוד כמה דקות.

בעייה ידועה - המערכת לא יודעת להתחשב בקורסים מכילים/מוכלים/ללא זיכוי נוסף. כלומר - אם לקחת גם חדוו"א 1 וגם חדוו"א 1מ1 - המערכת תתחשב בשני הקורסים בחישוב הממוצע ומספר הנקודות, במקום להתחשב רק באחרון שבהם. אותה תופעה חוזרת גם אם לקחת "מערכות ספרתיות" בחשמל ובמדעי המחשב, או כל קבוצה אחרת של קורסים כנ"ל.
ניתן לעקוף את הבעייה על ידי הסרת הקורס הבעייתי באמצעות ה"X" שמימין לו. פתרון אחר הוא לא לחזור על קורסים כנ"ל :)

X